Breaking News

ठाकुर पक्षमा लागेका ५ जना सांसद यादव पक्षमा सहभागी

जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) भित्रको सत्ता झगडाले अहिले सो पार्टीै दुई भागमा बिभाजित छ । अध्यक्ष महन्थ ठाकुर पक्ष एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओली को सर्मथन गरिहरहेको छ भने अर्का अध्यक्ष उपेन्द्र यादम समूह पाँच दलीय गठबन्धनमा सहभागि छ । पछिल्लो चरणम ओलीको सत्ता बहिर्गमित संगै महन्थ ठाकुर पक्षमा लागेका जसपाका ५ जना सांसद अध्यक्ष उपेन्द्र यादव पक्षतिर लागेका छन्।

ठाकुर पक्ष छोडेर यादव पक्षमा लाग्ने सांसदहरुमा अमृता अग्रहरी, नरमाया ढकाल, रानी मण्डल, प्रमोद साह र रूही नाथ यादव हुन्।

उनीहरू अहिले बालकुमारीस्थित संसदीय दलको अनौपचारिक बैठकमा सहभागी भएको स्रोतले बताएको छ । जसपामा लागेका प्रमोद साहबाहेक अरू समानुपातिक सांसद हुन्। साह भने सर्लाहीबाट निर्वाचित प्रतिनिधिसभा सांसद हुन्। उनी यसअघि पनि संसद विघटनको विपक्षमा उभिएका थिए। उनी महन्थ ठाकुरले बोलाएको बैठकमा उपस्थित थिएनन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *