Breaking News

कालिकोटको जिरो प्वाइन्ट, कालेखोलामा पहिरोमा पुरिएर डोजर चालकको मृत्यु

कालिकोट। कर्णाली राजमार्ग अन्र्तगत कर्णाली करिडोर सडक मर्मतका क्रममा माथिबाट आएको ढुङ्गा माटो सहितको सुख्खा पहिरोमा पुरिएर डोजर चालक मृत्यु भएको छ । कालिकोटको शुभकालिका गाउँपालिका–१ स्थित जिरो प्वाइन्ट, कालेखोलामा सडक मर्मत गर्ने क्रममा माथिबाट खसेको सुख्खा पहिरोमा पुरिएर डोजर चालकको मृत्यु भएको छ ।

कालिकोट पचालभरना गाउँपालिका–८ खड्तोलीका ३० वर्षीय धीर सज्यालको मृत्यु भएको हो ।

सडक फराकिलो बनाउने क्रममा एक्कासी चट्टान डोजरमाथि खसेपछि भाग्नसक्ने अवस्था नहुँदा चालकको घटनास्थलमा मृत्यु भएको बुझिएको छ । पहिरोले डोजर पुरै पुरिएको छ । यो घटना हिजो शुक्रबार बेलुकाको भए पनि १८ घण्टापछि आज बिहान मृतकको शव निकालिएको थियो ।

“हिजो राती परेकाले र माथिबाट पुन पहिरो खस्ने खतरा हुनसक्ने देखिएपछि शवलाई आज बिहान उज्यालो भएपछि निकालेर परीक्षणका लागि जिल्ला अस्पताल लगेर पोष्टमार्टस गरी आजै उनको दाहासस्कार गरिएको छ ।